Kontsert on TASUTA, koha tagamiseks võta Piletilevist välja tasuta pilet:


Festivali lõpetab kitarrilaagri kontsert H. Elleri Muusikakooli Tubina saalis.

Festivali esinejad ja kitarrilaagri juhendajad on rahvusvahelise kogemusega hinnatud interpreedid ja pedagoogid.


Kitarrifestivaliga samal ajal toimub õpilaste kitarrilaager Nõo Muusikakoolis.

Laagris toimuvad edasijõudnud õpilastele meistriklassid ja rühmatunnid.Tartu Klassikalise Kitarri Festival 2024 kitarrilaagri juhendajad:


Patricio Zeoli

Priit Peterson

Diana Veisner

Peep Peterson

H. Elleri Muusikakooli klassikalise kitarriõpetaja

Peep Peterson on lõpetanud Tartu H.Elleri nim. Muusikakooli klassikalise kitarri eriala 2001.a. õpetaja Kuldar Kudu kitarriklassi.

Ta on täiendanud ennast Eesti Kitarriseltsi ja Eesti Muusikaakadeemia ning rahvusvahelistel seminaridel ning meistriklassides järjepidevalt alates 1994.aastast. Üheks oluliseimaks mõjutajaks on olnud õpingud Tartu Ülikooli muusikaosakonna külalisõppejõu, rahvusvaheliselt tunnustatud kitarripedagoog Patricio Zeoli juures aastatel 2006-2009.

On mänginud erinevates kammeransamblites (Tartu kitarrikvartett, Eesti kitarrioktett Octavio) ja teinud koostööd mitmete Eesti tunnustatud muusikutega (Kuldar Kudu, Heiki Mätlik, Lilian Langsepp, jt.) Andnud kontserte Eestis, aga ka välismaal.

Eesti Kitarriseltsi liige alates 1999. 2009 - 2014 a. EKS juhatuse liige. Korraldanud kitarrifestivale, seminare, laste ja noorte kitarrilaagreid, kontsertsarju. Metoodikuna on juhendanud kitarriõpetajaid Heino Elleri nim Tartu Muusikakooli täienduskoolitus kursustel aastatel 2017-18.

Tema pedagoogitöö on leidnud tunnustust nii Eestis kui ka välismaal: paljud tema õpilased on jõudnud heade tulemusteni kodumaistel ja rahvusvahelistel kitarrikonkurssidel. Mitmed tema õpilased jätkavad õpingutega välismaa muusikakõrgkoolides.


Meistriklassid:

Kirill Ogorodnikov

Niklas Johansen

Patricio Zeoli